100% Brazilská Arabika

Dobroty sladké i slané

Teplé snídaně

káva s sebou

Naše káva a dobroty

káva

espresso

cappuccino

Americano

Cafe latte

Latte macchiato

Doppio

Cold brew

Flat white

macchiato

Ledové kávy

Dobroty

v naší vitríně pro vás máme připraveny vždy čerstvé zákusky dle denní nabídky

o nás

Kavárna Café & Love

Kavárna Café & Love je zosobněním našeho snu vytvořit prostor, v kterém je našim klientům s námi dobře, a kam se rádi vracejí. S láskou pečujeme o druhé, nabízíme výběrovou kávu a dobroty z naší pekárny.

Náš tým pracuje srdcem a společně tvoří místečko, malý ráj, kde je dobře a lehce. Máme rádi dobrou energii, milujeme květiny, kávu a dobroty. Ty vám každý den přinášíme prostřednictvím našich výrobků z místní pekárny a servírujeme v pohádkové džungli s názvem „Café & Love“, v druhém patře květinářství Veronica na Kladně. Naproti sportovnímu Gymnáziu, kousek od Sletiště.

  Jana TůmováJana Tůmová
  19:49 22 Sep 23
  Zašli jsme si na snídani a nemělo to chybu, tousty, míchaná vajíčka, káva, zákusky. Velice široká nabídka, vše co jsme si objednali bylo úžasné, velice příjemná a milá obsluha. Určitě zase přijdeme 👍👌😉
  Pavel KnapPavel Knap
  12:08 18 Sep 23
  Petra JelínkováPetra Jelínková
  19:10 11 Sep 23
  Martina NyvltovaMartina Nyvltova
  05:22 29 Aug 23
  Petra DuchkováPetra Duchková
  10:07 20 Aug 23
  Úžasný nápad spojit květinářství s kavárnou dohromady!Poseděli jsme u dobré kávy v záplavě pestrých květin, dali si lahodný zákuseka ještě koupili něco domů do vázy.Personál je tu velmi přátelský. Od prvního okamžiku jste jejich zákazník, kterému se opravdu věnují.
  Filip TomekFilip Tomek
  19:38 15 Aug 23
  Jsem rád za toto milé překvapení, které na Kladně vykvetlo. Klidná a naprosto nádherná atmosféra květinářství a kavárny splývají ruku v ruce a tvoří neskutečně příjemné prostředí. Když se do toho přidá dobrá káva a vynikající zákusky, tak je vyhráno (za sebe mohu doporučit mrkvový dort)Kéž by zde bylo více podniků u kterých je vidět alespoň podobná snaha.Hodnocení 9/10Už teď se těším na další návštěvu
  MichaelaKMichaelaK
  05:07 10 Aug 23
  Ludmila RosováLudmila Rosová
  19:13 19 Jul 23
  Maximum jsem snad ještě nikdy nedala, tady dávám s radostí a uznáním. Krásné místo, super nápad, jídlo top, obsluha dokonalá:-)
  Patrik HertPatrik Hert
  16:18 14 Jul 23
  Helena MaříkováHelena Maříková
  18:41 08 Jul 23
  Michaela SandorovaMichaela Sandorova
  06:40 29 Jun 23
  Nejkrásnější květinářství, které jsem viděla. Skvělá káva a moc milá obsluha.
  Jarka ŠípkováJarka Šípková
  21:19 18 Jun 23
  Nově otevřená kavárna s květinářstvím na Sítné za školou a nedaleko Zimního stadionu.Mají tu jak moc hezké květinářství tak i pěknou kavárničku o patro výš a dá se sedět i venku na terásce v1.patře v květinářství mezi vystavenými květinami. Je to tu moc hezké a kávu mají také výbornou i vše ostatní co jsme tu ochutnali a prostředí je hodně netradiční. Doporučuji se tam zajít podívat a něco ochutnat a nebo si zajít pro hezkou kytku.
  Tereza PečenkováTereza Pečenková
  08:16 24 May 23
  Velmi příjemné prostředí - květinářství je zde spojeno s kavárnou, takže sedíte obklopení různými rostlinami a květinami, což vytváří krásnou atmosféru ? V kavárně jsme byli obslouženi velmi milou a ochotnou obsluhou. Je tu skvělá káva a různé sladké dezerty i slané pokrmy. Až pojedeme příště do Kladna, určitě se rádi zastavíme znovu! ?
  Martina BichnerovaMartina Bichnerova
  21:19 20 May 23
  Kavárna Cafe&Love upoutá svým krásným prostředím s originálními dekoracemi a pohodovým personálem ❤️Vřele doporučuji ?
  Jakub VančuraJakub Vančura
  13:40 17 May 23
  ???
  Klara HajkovaKlara Hajkova
  11:37 17 May 23
  Nádherný místo a TOP kafe. Určitě zase přijdem ??
  Ondrej HajekOndrej Hajek
  11:18 17 May 23
  Krasne misto s vyberovou kavou. Moc jsme si pochutnali. Diky. O.
  js_loader